Kapat

Zile Tso

İçeriğe git

Ana menü:

                                                   

MESLEK KOMİTELERİ ÜYE LİSTESİ

  

1.Komite   2.Komite   3.Komite   4.Komite   5.Komite   6.Komite   7.Komite

Osman BAYGIN Meslek Komitesi Bşk. Osman Baygın
Osman ÖZBİLGİN Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Osman ÖZBİLGİN
İbrahim CEYHAN Meslek Komitesi Üyesi İbrahim CEYHAN
Mutlu Lastik San.Koll.Şti Meslek Komitesi Üyesi Abdullah ADIBELLİ
Veysel MACİT  Meslek Komitesi Üyesi  Veysel MACİT
Mehmet KILIÇ Meslek Komitesi Bşk. Mehmet KILIÇ
Ali ÇÖLKESEN - Sağlık Büfesi Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Ali ÇÖLKESEN
Yayla Kasap Meslek Komitesi Üyesi Ahmet ATAİBİŞ
Doğmazer Gıda Turz.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Mehmet DOĞMAZER
Remzi DÜZEN - Düzen Büfe Meslek Komitesi Üyesi Remzi DÜZEN
Yücel Madeni Yağ Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk. Mustafa YÜCE
Zile Usta Oto. Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Ahmet ÖZSARI
Ali ERYILMAZ Meslek Komitesi Üyesi Ali ERYILMAZ
Yiğitler Tarım Hay.Ürün.Yak.San.ve Tic.Ltd.Şti Meslek Komitesi Üyesi Hasan YİĞİT
Zile Sebat Makine San. ve Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Necati BİCE
Zile Ortaklar Tar.Hay.Ürün.İnş.Hurda Maden San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Bayram DOĞAN
Muharrem ÇİÇEK Meslek Komitesi Üyesi Muharrem ÇİÇEK
 Rıfat SARGIN Meslek Komitesi Bşk. Rıfat SARGIN
Sesveren Makine Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Halil SESVEREN
Sargın Day.Tük.Mal.Akar.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Şükrü SARGIN
Erçelik Değerli Maden.Sar.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Mehmet ERÇELİK
Erdoğan TOPRAK Meslek Komitesi Üyesi Erdoğan TOPRAK
Zile Radyo Televizyon Rek.ve Yay.A.Ş. Meslek Komitesi Üyesi Hüseyin GÜLBASAR
Abdullah KANTER Meslek Komitesi Üyesi Abdullah KANTER
Mertler Petrol Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk. Atıf ÇEVİRGEN
Şahin Kardeşler Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Hıdır ŞAHİN
İleri Otomotiv Pet.İşn.Nak.Hay.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Bülent İLERİ
Sarmet-San Plastik Met.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Ceylan CANDAN
Paslıoğlu Petrol Ürün.Otom.Nak.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Hüsamettin PASLI
 İsmail TAŞEL Meslek Komitesi Üyesi İsmail TAŞEL
Yakup AKPUNAR - Akpunar Tarım Meslek Komitesi Üyesi Yakup AKPUNAR
Mehmet Sırrı TOKUŞCU Meslek Komitesi Bşk. Mehmet Sırrı TOKUŞCU
 Aziz BİLGİÇ Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Aziz BİLGİÇ
Durucakoğlu Müh.Proje İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Ahmet Sertan DURUCAKOĞLU
Zile Yılmaz İnşaat Nak.Gıda Tem.İşl.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Duran YILMAZ
Halis TURHAN Meslek Komitesi Üyesi Halis TURHAN
Yavuz SAKINAN Meslek Komitesi Üyesi Yavuz SAKINAN
Zile Azimli İnş.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Serdar ALTIPARMAK
Emin Veternerlik Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk. Emin AKKOCA
Him-San Harita.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Bşk.Yrd. Sami BELGE
S.F.Simpa İnş.Malz.Taah.San.Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Sami SOLMAZ
Zile Aktif Sigorta Arac.Hiz.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Sabri ERÇELİK
Ziteks Zile Tekstil Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Şükrü SARGIN
Hüseyin TEKCAN Meslek Komitesi Üyesi Hüseyin TEKCAN
İleri Kardeşler Petrol Ürün.İnş.San.Ltd.Şti. Meslek Komitesi Üyesi Süleyman İLERİ
Vergi Rekortmenlerimiz
Zile
Artova
Sulusaray
Yeşilyurt
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön